CHP İKTİDAR YOLUNDA TEK SES TEK YÜREK  
31.05.2018
1540
Yazı Boyutu: A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Örgütü, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için aylar önce başlattığı çalışmaları aralıksız sürdürürken, milletvekili adayları ve örgütler iktidar mücadelesinde tek ses, tek yürek oldu.

Milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından dün İl Başkanlığı Ahmet Albay Toplantı Salonu’nda önce adaylarla ve sonra da ilçe başkanlarıyla bir araya gelen İl Başkanı Av.Emrah Kozay, seçime kadar olan süreci çok iyi değerlendireceklerini kaydetti.

İlçe örgütleri, kadın ve gençlik kollarının erken seçim kararı alınmadan önce alan çalışmalarına başladığını anımsatan Av. Kozay, bu çalışmaların il örgütünün koordinasyonunda milletvekili adayları ve kanaat önderlerinin de katılımıyla daha etkin ve planlı bir şekilde yürütüleceğini söyledi.

Av. Kozay, “Türkiye’nin birleştirici gücü olarak çok kısa bir sürede Adana’nın en ücra köşesine dahi ulaşıp, önce halkımızı dinleyeceğiz, ardından da seçim bildirgemiz çerçevesinde CHP iktidarında yapacaklarımızı halkımıza anlatacağız. Partimize de kendimize de halkımıza da inanıyoruz. Yapmamız gereken tek şey şu an olduğu gibi tek ses, tek yürek halinde iktidar mücadelemizi omuz omuza daha etkin bir şekilde yürütmek. Çok çalışıp hep birlikte kazanacağız” diye konuştu.