CHP’DE COŞKULU BAYRAMLAŞMA  
15.07.2019
1123
Yazı Boyutu: A- A+

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Örgütü’nün bayramlaşma töreni yoğun katılımlı ve coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. İl Başkanı Mehmet Çelebi, dayanışmanın, kardeşliğin, barışın ve huzurun egemen olduğu bir Türkiye dileğiyle İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

75.Yıl Sanat Galerisi’ndeki bayramlaşma törenine Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, Müzeyyen Şevkin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, il yöneticileri, ilçe, kadın, gençlik kolları başkanları ile yöneticileri, partililer, sivil toplum ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri ile yurttaşlar katıldı.

Coşkulu bir biçimde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde İl Başkanı Mehmet Çelebi, bayramların toplumsal açıdan önemine vurgu yaptı. Bayramların toplumu birleştiren, bütünleştiren, kırgınlıkları, dargınlıkları sonlandıran anlamlı günler olduğunun altını çizen Çelebi, “Bayramların birleştirici, bütünleştirici yanlarına bugün her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Ülkemize ve insanlığa barış getirmesi, dayanışmanın, kardeşliğin, huzurun ve mutluluğun egemen olduğu bir Türkiye dileğiyle İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı CHP Adana İl Örgütü adına kutluyorum” dedi.